Prosim za pomoč-okraševanje torte

žana  

član od: 28.10.2005

sporočila: 40

tema odprta - 25. jan 2009 20:40 | ogledi: 2.646 | odgovori: 4

Kmalu bo sinček dopolnil 2 leti in spekla bom tortico doma. Rada bi mu jo okrasila s kakšno slikico, pa ne vem kje se dajo slike natisniti na jedilni papir. Zelo bom vesela vaših informacij...

Lep pozdrav!

žana

neznan uporabnik

25. jan 2009 23:20

To delajo tudi v trgovini E.Leclerc v Ljubljani na Rudniku - na oddelku s torticami. Naredijo super, prinesete fotografijo npr. nekega junaka iz risank in naredijo točno tako kot na fotografiji - super je videti! kelly

neznan uporabnik

26. jan 2009 15:35

Ksenjako, žal ne vem cene. Mi smo dali nazadnje nekaj mesecev nazaj tja naredit eno tako s fotografijo in vedno odlično izpadejo, okusne in profesionalen torte na videz, ampak žal se cen ne spomnim - nimam pa v spominu, da bi bilo kaj posebnega (ali posebej drago ali kaj cenej kot drugod, ker to se mi po mojem spomnila, če bi bila kakšna odstopajoča cena). Pokliite v Leclerc na oddelek slaščic in vam bodo sigurno z veseljem pomagali z informacijami. kelly

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti